APK indir » Simülasyon » deniz Köpekbalığı simülatör balık oyunlar
deniz Köpekbalığı simülatör balık oyunlar icon

deniz Köpekbalığı simülatör balık oyunlar

Apk indir

1.1

Gamers DEN

deniz Köpekbalığı simülatör balık oyunlar Açıklaması

deniz Köpekbalığı simülatör balık oyunlar:
yüzmek ile balık ve keşfetmek güzellik arasında okyanus. Güzel sucul dünyayı keşfedin ve deniz yaşamı ile ilgili her şeyi öğrenin. Size büyük beyaz köpek balıklarıyla yüzmek için bir fırsat verilecek. Yüzlerce görünmeyen konum ve görüntü vardır. Aynı zamanda, üzerinde kendi küçük cennetini yaratan küçük gemiler ve küçük bir su canlılığı göreceksiniz; bu, bu balina balık oyunu ile okyanusta maceraperest gerçek bir ziyaret gibi görünüyor. Sualtı maceralarının keyfini çıkarın ve kaplan köpekbalığının suyun üzerinden atılmasını sağlayabilir ve avcı gemilerinde rampage başlatabilirsiniz kızgın Köpekbalığı hayatta kalma açlık ücretsiz oyunlar oyunu. Köpekbalığını, bu köpek balıklarının dünya balıkçılığı oyunda istediğiniz herhangi bir yerde kontrol edebilirsiniz. Görevler farklıdır ve diğerleri resif köpek balığı simülatörü Oyunları'nda olduğu gibi bir öncekinden zordur. Oyuncunun sadece bu köpekbalığı dünya balıkçılık oyununda yol açan bir şey yok tutmak zorundadır.

Bu avcı beyaz köpekbalığı oyununda Geniş Okyanus'un karanlık derinliklerinin maceralarını ve keşiflerini başlatın. Ayrıca misyon hedeflerine ve zorluk seviyesine göre farklı türde bebek köpekbalıklarından birini seçebilirsiniz deniz balina Köpekbalığı simülatör oyun: balık avcılık Gamers DEN tarafından sunuluyor. Gerçek eğlence, oyuncu balık oyunlarını ücretsiz oynarken okyanusun derinliklerini keşfedebilir ve sudaki dünyanın gerçek güzelliğini tanımlayabilir. Bu köpekbalığı bebek oyunundaki farklı türde balıklar ve diğer su canlıları, oyun güzelliğini arttırır. Balıklarla yüzün ve okyanusun güzelliğini keşfedin. Nihai köpekbalığı ol ve deniz hayatını ve su dünyasını kurtar. Bu kaplan köpekbalığı ısırık oyunu kontrolleri çok kolaydır ve her kullanıcı için uyarlanabilir. Bu beyaz köpekbalığı balığı evrimi oyununun sorunsuz çalışması ve simülasyonu, oyuncuyu deniz dünyasının yepyeni bir macerasına götürür.

Bu köpekbalığı dünyasında farklı altın paralar ve sihirli kaleler toplayın. Balinanızın daha güçlü ve süper güçlü olmasını sağlamak için farklı yükseltmeler yapın beyaz Köpekbalığı aç: balina saldırı Gamers DEN tarafından sunuluyor. Balina simli köpek balığı köpekbalığı, büyük beyaz köpekbalığı ve farklı avcı balıklar ile birlikte, bu Balinalık sim simgesi köpekbalığı atıcılık oyunlarında güzel gezinen küçük balıklarla karşılaşabilirsiniz. Nihai şey, bir köpekbalığı sığ suda yüzerken korkuya neden oluyor, beyaz köpekbalığı avcılığında büyük yüzgeç sudan dışarı fırlıyor. İnsanları, balıkları, hayvanları yiyebilir ve sahilde bunları rampage edebilirsin gerçek deniz Dünya kızgın Köpekbalığı saldırılar oyun. Yükseltilmiş balıklar ve memeliler diğerlerine kıyasla hızlı, daha kısır, öfkeli ve çevik olacaktır.

Köpekbalığı balina katil saldırı: Köpekbalığı oyunlar Özellikler:
Gerçekçi 3B grafik.
Klasik ve kolay kontroller.
Yüksek tanımlı görseller ve ses efektleri.
Oyun misyonlarında farklı.
Gerçek su teması ve çevre.
Sualtı dünyasını keşfetmek.


WIFI'niz yoksa, oynayabilirsiniz ölü Köpekbalığı saldırı: Köpekbalığı Av kesinlikle ücretsiz.
Bu kadar ilginç bir şekilde bu ilginç indir balina Köpekbalığı simülatör: saldırı oyunlar android akıllı telefonlarınızda Google Play Store'dan Dynamo Gamers tarafından sunulan 2017 oyunu.

Kategori: Simülasyon

Güncellenme Tarihi: 2017-12-11

Versiyon: 1.1

Buradan indir: Get VidMate on Google Play

Gerekenler: Android 5.0+

Keşfet
Aranıyor...