APK indir » Otomobil & Araçlar » OBD Car Doctor | ELM327 OBD2
OBD Car Doctor | ELM327 OBD2 icon

OBD Car Doctor | ELM327 OBD2

Apk indir

Cihaza göre değişir

PNN Soft

OBD Car Doctor | ELM327 OBD2 Açıklaması

Bağlı araba Araç tarama, teşhis, izleme ve seyir defteri aracı: OBD-II uyumlu otomobillerin ECU dan okur gerçek zamanlı ve saklanan teşhis parametreleri.

Not !!! ELM 327 veya uyumlu adaptör gerektirir. Desteklenen OBD II (Bluetooth, Kablosuz, kivi 3 (BLE), Icar 3 (BLE), Vinli); GPS yalnızca ve Demo modları. Site sadece / ELM o 327 adaptör mümkün w mevcut siteyi http://obd-car-doctor.com Sınırlı işlevsellik devamını okuyun GPS modu: Hız, Yükseklik

Araç teşhis arıza kodu tarayıcı olarak çalışır: açıklamaları ve temiz saklanan arıza tespit kodlarını (DTC) bulmak, kontrol Motor (MIL) durumu, ayrıntıları, ilgili donuk çerçeve veri okumak. Saklayın ve paylaşın teşhis verileri profesyonel servis / tamir yardımı arayan. Söz konusu uygulama, OBD-II standardına belirtilen tek parametrelerini ve ECU en destekler unutmayın Motor ve Emisyon sistemleridir edin.

Gerçek Zamanlı parametreleri gerçek zamanlı motor ve araç OBD2 aracın sensörlerden gelen parametreleri okur: hız, rotasyon (rpm), soğutucu sıcaklığı, basıncı, lambda ve çoklu diğer sensörler verilerini desteklenen senin araba ile. Desteklenen grafik çizim ve analog / dijital aletler sunumu. maruz parametrelerin tam olarak o liste Araç marka / modele / yıl bağlıdır unutmayınız.

Economizer otomobilin yakıt ekonomisi / tüketim sunulması ve takip için özel modu. gün ve diğer istatistikleri, seyahat başına yanı sıra in-sürücü (anlık ve ortalama MPG) hem sunmak verir. Uygun ekonomi parametreleri (MAF veya MAP + IAT + RPM) Arabanızda desteklenen kullanılabilir özelliği lütfen unutmayın. Doğru hesaplama için (% olarak, 80 varsayılan) (kübik cm olarak) uygun Motor deplasman ve hacimsel verimliliği girmeniz gerekebilir.

Diğer özellikler: • kayıt defteri notları: benzin doldurmayı, servis kayıtlarını, araba bakım, teşhis
• GPS parametreleri: hız, irtifa
• Kayıt ve web'e veri yüklemek
• Konsol modu: gelişmiş kullanıcılar için, doğrudan OBD2 ve ELM327 gönderme komutları
• Standart olmayan parametreler ve protokoller için özel tasarımları daha

& # x1f310; siteyi http://obd-car-doctor.com

★ ★ Daha özellikler ★ ★ ★ ★
Pro sürümü OBD Araba Doktor Pro https://goo.gl/8qqNZd

Not !!! birden OBD okuma uygulamalarının eşzamanlı çalışmasını önlemek diğer uygulamaları canlı OBD bağlantısı tutarak olmadığından emin olun.

Gerekli izinleri: • Cihaz ve uygulama geçmişi
uygulama tanımlamak kendi kendine kullanılır arka planda bulunan
• Yer
Ek GPS parametreleri: GPS hız, yükseklik, yakıt ve servis arama için pozisyon
• Fotoğraflar / Medya / Dosyalar
doğrudan kullanıcının eylemleri Mağaza ve okumak "Seyir Defteri" ve hata ayıklama verisi
• Diğer
Bluetooth ile ilgili - dış adaptör ile iletişim
ilgili internet - direkt kullanıcının eylemleri gibi sunucuya "Seyir defteri" kayıtları yayınlayarak

Uyarı !!! (çoğunlukla v2.1 olarak işaretlendi) ELM 327 bazı ucuz "klonlar" seçeneğini kullanarak bağlantı konularda raporlar vardır! adlandırma, MAC adresini, ELM327 yazılımı sürümü bilgisi ve / veya bağlantı günlüğünü: Aşağıdaki bilgilere sahip güzel olurdu, adaptörler ile sorun bildirmek için posta yoluyla bize ulaşın. Bu, diğer kullanıcılarla bu bilgileri potansiyel olarak tehlikeli adaptörleri listesini oluşturmak ve paylaşmak için yardımcı olacaktır.

Arabanın ilgili OBD2 detayları hakkında bilgi göndererek projeyi geliştirmek için yardımcı olabilir. yapılandırma ekran ile araba detaylarını doldurun ve "Genel bilgiler" bölümünde yer alan düğmeyi göndermek tıklayın.

Biz Çal pazar yorumlarla sınırlı cevap olarak, e-posta ile sorularınıza gönderin.

Sana kapımız her zaman açık @

& # x1f310; sitemiz http://obd-car-doctor.com

Teşekkür ederim!!!

Kategori: Otomobil & Araçlar

Güncellenme Tarihi: 2017-09-22

Versiyon: Cihaza göre değişir

Buradan indir: Get VidMate on Google Play

Gerekenler: Android 5.0+

Keşfet
Aranıyor...