APK indir » Simülasyon » Offroad Car Mountain Racer
Offroad Car Mountain Racer icon

Offroad Car Mountain Racer

Apk indir

1.3

Wallfish Inc.

Offroad Car Mountain Racer Açıklaması

Büyük bir dağ tepesinde en hızlı arabaların kontrolünü elinize alın: 17 km² alan, 35 km yol! İyi bir şoför olabilmek için çok çeşitli misyonlara ulaşın.

Offroad Car Mountain Racer, heyecan hissetmek ve zorlu bir tepe tırmanışını sürmek, off-road yollarını yönlendirmek ve tepe bölümlerinde hummer sürme macerasını deneyimlemek için heyecan verici bir acele ile yarış simülatörüdür. Off Road Car Mountain Racer ile sınırsız eğlenceli ve gerçek sürüş sansasyonlarıyla zorlu off-road engeller keşfedin. Tüm görevleri offroad jeep tepesi tırmanışı olarak yapmak kolay olmayacak, bu yüzden tüm bu zorlu off-road araç görevlerinde bulundunuz mu? Görev sistemi popüler oyuna dayanır: harita üzerinde ilerleyin ve yeni bir misyon başlatmak için eksiksiz bir görev.

Şehir içi araba arasından seçiminizi yapın

Grand extreme tepe stunt sürüşü ile dünya el sanatları keşif keyfini çıkarın. Toplam yıkım için geri çekilin. Tepeler engellerle dolu, sürücü ve yol dışı tepe aracını emniyetle yönlendiriyorlar. Trafik düzenlemesi yok. Kalabalık bölgelerin dışına çıkın, metrodan uzaklaşın ve yolları kapatmayın. Bu oyun, güzel bir çöl ortamı ile aşırı sürüş ateşi yerine getirmek için simülatör deneyimi sürüş en iyi tepe araba. Araba tekne sürüş simülasyonunun 4x4 aşırı sürüş macerasına hazır olun. Süper araba sürücüsü olun. Bu, inanılmaz konseptlerle otomobil fiziklerinin ardındaki tüm sürüş simülatörü taraftarları için daha pürüzsüz bir oyun oynamak için gerçek bir eğlence. Büyük açık dünyaya sahip tüm sürüş simülatörü taraftarları için gerçek bir eğlence, Gerçekçi fizik, Yüksek kaliteli araçlar, Dinamik kamera açıları. Zamana karşı yarışmayı seveceğiniz güçlü motor seslerinin tadını çıkarın. Saat, yüksek hızdaki araba atlama ile kontrol noktaları ve hava engelleri veya alev çevrelerini geçmek zorunda olduğunuzu gösteriyor.

Özellikler :

- Farklı yönlendirme çeşitleri ve çeşitliliği ile oynamak için farklı kamera açıları
- Kameralarda Fark Edilir ve Dergilerde Yayınlanır
- Kolay kurulum ve oynamak ücretsiz
- Çeşitli oyun modları deli sevinç tadını çıkarın!

Geri bildirimleriniz ve derecelendirmeleriniz, Wallfish Inc.'i sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı eğlendirmek için oyunlarda daha eğlenceli hale getirme konusunda meşgul etmek için değerlidir. Eğer ele alınması gereken bir hata bulursanız, bize bir e-posta gönderin, onu geliştireceğiz ve mümkün olan en kısa zamanda e-postanızı yanıtlayacağız.

Kategori: Simülasyon

Güncellenme Tarihi: 2016-11-01

Versiyon: 1.3

Buradan indir: Get VidMate on Google Play

Gerekenler: Android 5.0+

Keşfet
Aranıyor...