APK indir » Ebeveyn » Mom.life • chats about pregnancy and babies
Mom.life • chats about pregnancy and babies icon

Mom.life • chats about pregnancy and babies

Apk indir

4.16.2

Wunderkind Media and Technology Corp.

Mom.life • chats about pregnancy and babies Açıklaması

bekliyor? Yeni anne? Sohbet gülmek, böbürlenme, ağlamak ve birbirlerine destek kim olduğu anneler ve annelerin topluluğumuza katılın. günden Gebelik izci gün: bekliyorsanız ne bekleyeceklerini öğrenmek

ötesinde pozitif gebelik testi ve gelen ebeveynlik aynı aşamada akraba ruhu, bulun.

Bebeğiniz, fotoğraf çarpmak nedeniyle tarihini hesaplamak, haftalık yarışmalar ve daha katılmak paylaşabilir, bekliyor günlüğünü doldurun. Mom.life iyi ücretsiz gebelik biri etrafında uygulamaları ve telefonunuzdaki Babycenter, yumru ve ovia gebeliği yerini alabilir olduğunu!

Mom.life anneler için bir uygulama. Gerçek hayat, değil vurgulamak makara bu. 'Be ötesinde hamilelik, bebek aşamaları ve gelen anneler bu canlı ılımlı sosyal toplumda, otantik samimi ve gerçek. Hiçbir anne izin kınaması!

Bugüne kadar ve 950.000 indirme büyüyor!

ÖZELLİKLER

senin şehir, analık aşamasında veya çocuğun yaşına göre Find annen ekibi. by haftalık hafta-mom.life app kullanarak gebelik veya bebek dergi paylaşın. Sorular sorun, bekliyor ya da ne ilk yılda beklemek ne olacağını tanıyın.

Bizim gebelik kullanarak doğurganlık, yumurtlama ve IVF benim hamilelik, doğal doğum veya sezaryen, emzirme, beslenme, izleyicilerin en iyi bebek ürünleri, bebek isimleri ve bebek kilometre taşları her konuda Paylaş ipuçları ve dert ortağı app anne grup sohbeti!

gerçek zamanlı olarak hafta-by-haftalık kılavuzunu kullanın, sorularınızı alın - Hamilelik ve bilgiler için bebek merkezidir. Hamile hızlı şekilde almak için bir tavsiye veya ipuçları gerekiyor? 9 ay rehber, gebelik ultrason resimler veya doğmamış bebek Uygulama aranıyor? İkiz gebelik? emzirme için Doğum sonrası kilo kaybı? Al ve en üst düzey gebelik ve anne uygulamalardan biri sizin için orada anneler destekleyici topluluktan ebeveynlik tavsiye vermek. Get ve IVF, şehrinizde bir doğum hastanesinde bir doğurganlık kliniği seçimi konusunda ipuçları vermek. acil sezaryen veya doğum sonrası depresyon geçiyor samimi bir destek alın.

Fotoğraflarınızı yayınla!
Günlük Anaokulunda yeni yürümeye başlayan ilk günden bebeğin ilk diş veya doğum fotoğrafları, gebelik parlaklık, kilometre taşları ve kutlamalar darbe. Biz yolculuk için buradayız.

Hamile bir anne için güzel ve kullanımı kolay, gebelik hesap .
hafta ya da bebek izci, hamilelik takvimine, gebelik ipuçları, son tarih hesap makinesi, bebek büyüme, yumru gebelik takip cihazı, 9 ay kılavuzu ve özel emzirme izci ve biberonla besleme ederek gebelik izci app hafta kullan - yeni anneler onlar ek olarak gereken tüm bu almak ebeveynlik tavsiye. Topluluğumuz evli anneler, bekar anneler, hamile kadınlar, ikiz anneler ve askeri anneler içerir.
sırasında ve hamilelik sonrasında, önce yolda kaldıkları için yararlı tavsiyelerde bulun. senin gibi anneler sağlıklı hamilelik diyet ve beslenme ipuçlarını ve tavsiye edilen gebelik gıda izleyicileri koruyun. hamilelik yoga, güvenli gebelik egzersiz ve doğum sonrası egzersiz fikirler - hamilelik fitness hakkında bilgi edinin.

sohbet etmek istiyorsunuz? özel sohbet, grup sohbetleri, anne sohbet, emzirme grupları ve çok daha fazlası var.

, Playdates, anne ve beni faaliyetleri için özel olmak anneler-to-yerel grupları Üyelik mahalle bilgileri ve daha fazlasını bulmak.

Kategori: Ebeveyn

Güncellenme Tarihi: 2018-01-31

Versiyon: 4.16.2

Buradan indir: Get VidMate on Google Play

Gerekenler: Android 5.0+

Keşfet
Aranıyor...